Relaxační pobyt u moře nejen pro rodiny s dětmi - OBSAZENO

Termín: 
Neděle, 24. Červen 2018 - 22:00 - Pondělí, 2. Červenec 2018 - 20:00
Místo: 
RABAC - chatový areál Oliva

Istrie je největší poloostrov na chorvatském pobřeží a patří k nejvyhledávanějším místům, díky vhodným podmínkám pro rekreaci a odpočinek. Rabac je situován na slunném východním pobřeží Istrie, v zalesněných svazích u krásné zátoky s oblázkovými plážemi a průzračným mořem. Původně byl Rabac malou rybářskou vesničkou, dnes však patří k nejvyhledávanějším střediskům na Istrii.


Chatový areál OLIVA se nachází na okraji městečka u centrální pláže (400 m), je obklopen olivovníky a fíkovníky.
Bungalovy pro 4 - 6 osob: jsou po inovaci. Součástí bungalovů je TV s DVD, vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout s lednicí, elektrickým dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí a verandou se zahradním nábytkem.
Stravování: polopenze. Denně vařená klasická česká jídla, která se vydávají do nádob v jednom z bungalovů. Strava je jednotná bez možnosti výběru. Česká polopenze - kontinentální snídaně, večeře - polévka + hlavní chod.
.
Pláž nejbližší je oblázková s menšími kameny s pozvolným vstupem do moře a se sprchami. Možnost navštěvovat i jiné pláže podél pobřeží.Doporučujeme boty do vody.


Proč právě do Rabacu?
Blízká destinace (640 km) | krátká doba jízdy (9 hodin) | příjemné prostředí pro děti | výhodná cena | česká strava | česky mluvící delegát | destinace vhodná pro všechny věkové kategorie.

 

Podrobnější informace v přílohách:

Marcela Zemánková, email: reditelka.ddmveseli@seznam.cz, tel: 739 337 575

Zařazení: