Rekreační pobyt pro rodiny s dětmi, Chorvatsko

Termín: 
Středa, 19. Červen 2019 - 23:00 - Čtvrtek, 4. Červenec 2019 - 18:00
Místo: 
Rabac, Chorvatsko

Istrie je největší poloostrov na chorvatském pobřeží a patří k nejvyhledávanějším místům, díky vhodným podmínkám pro rekreaci. Rabac je situován na slunném východním pobřeží Istrie, v zalesněných svazích u krásné zátoky s oblázkovými plážemi a průzračným mořem. Původně byl Rabac malou rybářskou vesničkou, dnes však patří k nejvyhledávanějším střediskům na Istrii. Chatový areál OLIVA se nachází na okraji městečka u centrální pláže (400 m), je obklopen olivovníky a fíkovníky.

Bungalov 4 pro 4 - 6 osob: součástí bungalovů je TV, vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout s lednicí, elektrickým dvou plotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí a verandou se zahradním nábytkem. Bungalov se skládá z venkovní a vnitřní ložnice. Venkovní ložnice má vstup přes terasu, vnitřní ložnice má vstup přes kuchyni.

Bungalov 2 pro 2 - 3 osoby: součástí bungalovů je TV, vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout s lednicí, elektrickým dvou plotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí a verandou se zahradním nábytkem.

Stravování: polopenze. Denně vařená klasická česká jídla, která se vydávají do nádob v jednom z bungalovů. Strava je jednotná bez možnosti výběru. Česká polopenze - kontinentální servírovaná snídaně, večeře - polévka + hlavní chod.

Pláž nejbližší je oblázková s menšími kameny s pozvolným vstupem do moře a se sprchami. Možnost navštěvovat i jiné pláže podél pobřeží. Doporučujeme boty do vody.

Proč právě do Rabacu?

Blízká destinace (640 km) | krátká doba jízdy (9 hodin) | příjemné prostředí pro děti | výhodná cena | česká strava | česky mluvící delegát | destinace vhodná pro všechny věkové kategorie

Program pro děti:

Maky – vedoucí MC Veselí, Blanka – vedoucí MC Bzenec a M. Písek

Program bude po vzájemné dohodě s rodiči – tvoření, hry, cvičení, hlídání, pro všechny věkové kategorie

Termíny:

  1. středa 19.6 – čtvrtek 27.6.2019 – 8 dní
  2. středa 26.6. – čtvrtek 4.7.2019 – 8 dní

Informace: Marcela Zemánková – vedoucí zájezdu, tel. 739 337 575, email:  reditelka.ddmveseli@seznam.cz