Chata Radost a LTZ Vřesovice

DDM Vám nabízí možnost rekreace, letní tábory, pobytovky, školy v přírodě, adaptační kurzy, lyžařské kurzy pro kolektivy v příjemném prostředí Chřibských lesů ve Vřesovicích u Kyjova:

Chata Radost a letní táborová základna

Chata Radost je skryta v samém srdci mystických Chřibů, je oázou pro návštěvníky regionu Slovácko. Jiskřivý vzduch, naplněný vůní zdravých lesů, terény vybízející k různým sportovním aktivitám a zázemí s nádechem historie je to, co jistě potřebujete.Účelně vybavená chata vám nabízí prostor pro strávení školních výletů, dovolené, oslav, firemních večírků a jiných společenských událostí
Tábor i chata leží asi 400m nad mořem, v prostředí smíšených lesů s možností turistických výletů do okolí: zřícenina Cimburk, kazatelna Cyrila a Metoděje, poutní místo sv.Klimentka, nejbližší vrchy Chřibů, jako je Čertova skála, i vzdálenější výlety na hrad Buchlov nebo zámek v Buchlovicích. V areálu jsou dvě asfaltová hřiště a ohniště. V okolí je rybník, přehrada a koupaliště i krytý bazén.

V zimě se dá využít nedaleký SKI areál Osvětimany. Dopravu zajišťujeme ski busem po domluvě. 

V této oblasti je  zjištěna vysoká koncentrace bioenergie, která pomáhá doplňovat přirozenou ztrátu energie a tím napomáhá ozdravení organismu. Přijeďte do oblasti nazývanou "dýchací lázně".

Chata Radost s kapacitou 41 míst nabízí celoroční provoz. Ubytování je ve 2 - 5 lůžkových pokojích. Na pokoji je umyvadlo. K dispozici také bezdrátová síť wifi, plátno, dataprojektor - uvést v objednávce. Na patře jsou společné sprchy a sociální zařízení. Strava se podává 3x denně, pro děti 4x denně. Zajištěn je celodenní pitný režim. Chata má celoroční provoz. 

Letní táborová základna s kapacitou 107 míst je v provozu od května do září. Ubytování je zajištěno v 5 - 8 lůžkových chatkách. Součástí je hlavní budova se sociálním zařízením, jídelnou, kuchyní s možností ubytování pro zaměstnance tábora.

Prostory pro sport, hry a venkovní aktivity

  • Velká louka 20x40 m

  • Malá louka 22x24 m

  • Velké hřiště (beton) 32x15 m

  • Malé hřiště (beton) 20x10 m

Rezervaci chaty a letní táborové základny je nutno provádět písemně na adresu:

Dům dětí a mládeže Veselí nad Moravou příspěvková organizace,

Hutník 1465,

698 01 Veselí nad Moravou,

na tel.: 733 687 387 nebo na e-mail: radost.vresovice@seznam.cz, František Sítek - správce střediska          

Rezervace bez písemné objednávky nebudou akceptovány! Děkujeme za pochopení. Ceníky ubytování naleznete v dokumentech ke stažení.  

                                 

Upozornění: příjezd k chatě i do tábora autem či autobusem je možný jen na povolení Obecního úřadu Vřesovice. Poplatek za den činí 20,- Kč a lze povolení vyřídit i na dálku přes telefon či internet. Zákaz vstupu psů.

Více informací Vám poskytne OÚ Vřesovice na tel. 518 626 302 e-mail: ou@obecvresovice.cz , www.obecvresovice.cz

 

Adresa střediska:

Rekreační středisko Radost

Vřesovice č. 301

696 48 Ježov

tel.: 518 626 455
mobil: 733 687 387

radost.vresovice@seznam.cz

 
 

 

Indiánské léto

19. Červenec 2021 - 9:00 - 23. Červenec 2021 - 16:00
chata Radost Vřesovice

Uprostřed zeleně, uprostřed hor se členové nově vzniklého indiánského kmene pokusí obsadit vhodné místo pro život. Spolu se budou učit všem dovednostem a budovat přátelství.

Tábor je pořádán na chatě Radost jako pobytový i příměstský.

POZOR!

Máme spuštěno on-line přihlašování na letní pobytové i příměstské tábory!

Tak neváhej a zajisti si své místo ještě dnes! :-)

K DDM patří také RS Radost ve Vřesovicích. Nachází se u prostřed smíšených lesů v nadmořské výšce 400 m. Je to ideální prostředí pro :

Přihlásit se k odběru RSS - Chata Radost a LTZ Vřesovice