Klub pro mládež Hutník

KLUB HUTNÍK - otevřeno každé úterý a čvrtek 14 - 17 hodin.

 

pro mládež 10 - 18 let

Přijďte  posedět kdykoliv, pokud se doma nudíte nebo si zrovna nemáte s kým zahrát hru a třeba máte chuť jen tak si pokecat s kamarádem. Možná chcete poznat  i někoho nového, tak tady máte možnost  jej najít. U nás v klubu na nudu nemáte čas, protože si můžete pustit  film, poslechnout hudbu nebo vymyslet něco zajímavého sami. Nebo si vezměte vlastní hru a někdo se určitě přidá.

Fungujeme již šestým rokem!!!

Jak to začalo?

V říjnu 2011 jsme zahájili zkušební činnost otevřeného klubu pro děti a mládež. Upravili jsme kvůli tomu jednu vhodnou místnost, která by měla sloužit jako místo dobrovolného setkávání a zábavy. Program není nijak pevně určen – každý může přijít a odejít podle vlastního uvážení. Někteří si přijdou jen na chvíli sednout a promluvit si s kamarády. Většinu návštěvníků však lákají deskové hry, které jsou volně k dispozici, oblíbený fotbálek, kulečník, pinec nebo šipky.

Na školní rok 2015/2016 jsme získali finanční prostředky díky projektu Tvořením k sebepoznání z nadačního fondu Albert dětem. 

Tyto prostředky posloužily k nákupu různých pomůcek a vybavení, aby nabídka aktivit byla širší a pestřejší. Jedná se zejména o deskové hry, různé sportovní vybavení, hudební nástroje, knížky a výtvarný materiál.

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.

Přihlásit se k odběru RSS - Klub pro mládež Hutník