Rekreační středisko Radost

DDM Vám nabízí možnost rekreace, letní tábory, pobytovky, školy v přírodě, adaptační kurzy, lyžařské kurzy pro kolektivy v příjemném prostředí Chřibských lesů ve Vřesovicích u Kyjova.

Jste škola nebo neziskovka nebo sportovní klub? Chcete vyrazit do přírody, ale nevíte jak naplnit volný čas vašich dětí? Nabízíme Vám výukové programy na míru! Stačí projevit zájem a naše koordinátorka se vám ozve. 
Nabidka ZDE


Rekreační středisko Radost je skryto v samém srdci mystických Chřibů, je oázou pro návštěvníky regionu Slovácko. Jiskřivý vzduch, naplněný vůní zdravých lesů, terény vybízející k různým sportovním aktivitám a zázemí s nádechem historie je to, co jistě potřebujete. Účelně vybavená chata vám nabízí prostor pro strávení školních výletů, dovolené, oslav, firemních večírků a jiných společenských událostí
Tábor i chata leží asi 400m nad mořem, v prostředí smíšených lesů s možností turistických výletů do okolí: zřícenina Cimburk, kazatelna Cyrila a Metoděje, poutní místo sv.Klimentka, nejbližší vrchy Chřibů, jako je Čertova skála, i vzdálenější výlety na hrad Buchlov nebo zámek v Buchlovicích. V areálu jsou dvě asfaltová hřiště a ohniště. V okolí je rybník, přehrada a koupaliště i krytý bazén.


Fotogalerie areálu ZDE

Prostory pro sport, hry a venkovní aktivity

  • Velká louka 20x40 m
  • Malá louka 22x24 m
  • Velké hřiště (beton) 32x15 m
  • Malé hřiště (beton) 20x10 m

V zimě se dá využít nedaleký SKI areál Osvětimany. Dopravu zajišťujeme ski busem po domluvě. 

V této oblasti je  zjištěna vysoká koncentrace bioenergie, která pomáhá doplňovat přirozenou ztrátu energie a tím napomáhá ozdravení organismu. Přijeďte do oblasti nazývanou "dýchací lázně".

Chata Radost s kapacitou 41 míst nabízí celoroční provoz. Ubytování je ve 2 - 5 lůžkových pokojích. Na pokoji je umyvadlo. K dispozici také bezdrátová síť wifi, plátno, dataprojektor - uvést v objednávce. Na patře jsou společné sprchy a sociální zařízení. Strava se podává 3x denně, pro děti 4x denně. Zajištěn je celodenní pitný režim. Chata má celoroční provoz. 
Ceník chata Radost 2021 
Rezervace chaty Radost ZDE
Obsazenost chaty Radost ZDE
Fotogalerie chaty Radost ZDE

Letní táborová základna s kapacitou 107 míst je v provozu od května do září. Ubytování je zajištěno v 5 - 8 lůžkových chatkách. Součástí je hlavní budova se sociálním zařízením, jídelnou, kuchyní s možností ubytování pro zaměstnance tábora.
Ceník LTZ 2021 
Rezervace letní táborové základny ZDE
Obsazenost letní táboré základny ZDE
Fotogalerie letní táborové základny ZDE

                               
Upozornění: příjezd k chatě i do tábora autem či autobusem je možný jen na povolení Obecního úřadu Vřesovice. Poplatek za den činí 20,- Kč a lze povolení vyřídit i na dálku přes telefon či internet. Zákaz vstupu psů.
Více informací Vám poskytne OÚ Vřesovice na tel. 518 626 302 email: 
ou@obecvresovice.cz www.obecvresovice.cz
 
Adresa střediska:
Rekreační středisko Radost
Vřesovice č. 301
696 48 Ježov

František Sítek - správce RS Radost
mobil: 733 687 387

radost.vresovice@seznam.cz

sledujte nás na fb: Rekreační středisko Radost Vřesovice | Facebook